Archive for April, 2011

Targi FOTO-VIDEO 2011

April 16th, 2011

Właśnie wróciliśmy z łódzkich targów Foto-Video i jesteśmy bardzo zadowoleni. I wcale na ten stan nie wpłynęły ładne Panie NIKON bardzo fajnie nas zaskoczył i nieodpłatnie (czyt. darmo, gratis, w promocji ) wyczyścił nam cały sprzęcik wraz z wymiana gum. A poniżej ładne Panie

 

Właśnie wróciliśmy z łódzkich targów Foto-Video i jesteśmy bardzo zadowoleni. I wcale na ten stan nie wpłynęły ładne Panie :) NIKON bardzo fajnie nas zaskoczył i nieodpłatnie (czyt. darmo, gratis, w promocji :) ) wyczyścił nam cały sprzęcik wraz z wymiana gum. A poniżej ładne Panie :)

targi
targi

breaker

SUSHI

April 12th, 2011

Dzisiaj będzie odrobina prywaty . Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Agnieszka jest sushi-monsterem, a ponieważ Ona do kuchni się nie zapuszcza drogą eliminacji musiałem zostać sushi-masterem. Przygotowanie sushi jest pracochłonne i trwa dosyć długo ale musiałem zrobić kilka zdjęć celem ilustracji:

 

Dzisiaj będzie odrobina prywaty :D . Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Agnieszka jest sushi-monsterem, a ponieważ Ona do kuchni się nie zapuszcza drogą eliminacji musiałem zostać sushi-masterem.
Przygotowanie sushi jest pracochłonne i trwa dosyć długo ale musiałem zrobić kilka zdjęć celem ilustracji:

sushi

sushi

sushi